Parafia pw. Św. Jana Nepomucena w Fajsławicach Parafia Fajsławice

Parafia pw. Św. Jana Nepomucena w Fajsławicach. Parafia pw. Św. Jana Nepomucena w Fajsławicach. Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia. Radości, pokoju i wszelkiej pomyślności. Niech przeżywany czas Zmartwychwstania Pańskiego odnowi w nas wiarę. I ufność w Boże Miłosierdzie. 2018 ROK ŚW.STANISŁAWA KOSTKI. Patronem roku 2018 jest św.Stanisław Kostka. W tym roku przypada 450 rocznica jego śmierci. BIBLIOTEKA PARAFIALNA I KAWIARENKA. Czynna w niedziele w Domu Parafialnym.

OVERVIEW

The site parafiafajslawice.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the better). We have analyzed twenty pages within the web page parafiafajslawice.pl and found nineteen websites referencing parafiafajslawice.pl.

PARAFIAFAJSLAWICE.PL TRAFFIC

The site parafiafajslawice.pl is seeing diverging levels of traffic within the past the year.
Traffic for parafiafajslawice.pl

Traffic ranking (by month) for parafiafajslawice.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiafajslawice.pl

Parafia Klementowice pw. św. Klemensa i św. Małgorzaty

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłść. Ostatnie dni Wielkiego Postu, to najważniejsze dni w życiu chrześcijanina. Dzień ustanowienia sakramentów kapłaństwa i Eucharystii. Msza święta Wieczerzy Pańskiej o 18.

WHAT DOES PARAFIAFAJSLAWICE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiafajslawice.pl Mobile Screenshot of parafiafajslawice.pl Tablet Screenshot of parafiafajslawice.pl

PARAFIAFAJSLAWICE.PL SERVER

We caught that the main page on parafiafajslawice.pl took two thousand seven hundred and ninety-seven milliseconds to come up. We could not discover a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
87.98.239.4

SERVER SOFTWARE

We detected that parafiafajslawice.pl is implementing the Apache operating system.

Parafia pw. Św. Jana Nepomucena w Fajsławicach Parafia Fajsławice

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia." I noticed that the web page said " Radości, pokoju i wszelkiej pomyślności." They also stated " Niech przeżywany czas Zmartwychwstania Pańskiego odnowi w nas wiarę. I ufność w Boże Miłosierdzie. Patronem roku 2018 jest św. W tym roku przypada 450 rocznica jego śmierci. Czynna w niedziele w Domu Parafialnym."

ANALYZE MORE WEB PAGES

AfterMarket.pl

pl, polish largest domain marketplace. Is more than 180000 attractive domains for sale. We are the fastest growing domain registrar in Poland, which is trusted by over 60,000 customers. If you are interested in purchasing this domain, you may use the contact form to send a message to the owner of the domain.

Kazania i homilie - Odnaleźć wiarę.

Ks Jan Twardowski, Siedem łyżeczek. Marjon van Dalen, Kalifat albo śmierć. W marcowym numerze Małego Przewodnika Katolickiego. Ks Jan Twardowski, Siedem łyżeczek. Marjon van Dalen, Kalifat albo śmierć. W marcowym numerze Małego Przewodnika Katolickiego. Ks Jan Twardowski, Siedem łyżeczek. Marjon van Dalen, Kalifat albo śmierć.

Kolegiata pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Garwolinie, Parafia, Ogłoszenia parafialne, aktualności

W niedzielę 8 kwietnia o godzinie 10. Bp Piotr Sawczuk rozpoczął wizytację naszej parafii. Wizytacja została zainaugurowana ingresem ks. Biskupa i przekazaniem mu kluczy od Kościoła przez naszego proboszcza ks. bp spotkał się z Radą Parafialną.